Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR, Senior, 95, R, P29

Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR - hokejka určená profesionálním hokejistům, je z pevného a odolného materiálu.   Hokejka CCM... více informací »
Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR
Značka: CCM
5 627 Kč
DO OBCHODU
Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR - hokejka určená profesionálním hokejistům, je z pevného a odolného materiálu.   Hokejka CCM...

Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR – hokejka určená profesionálním hokejistům, je z pevného a odolného materiálu.

 

Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR – hokejka určená profesionálním hokejistům, je z pevného a odolného materiálu.

 

Popis:

  • Inovovaný povrch čepele dodává lepší cit pro puk.
  • Hokejka je z pevného a odolného materiálu, který vydrží i ten největší zápřah a díky střednímu kick pointu se přizpůsobí úchopu.
  • Střední bod odpalu je měkčí střední sekce, ta prodlužuje dobu ohybu a zvyšuje tak množství energie přenesené do rukojeti, zatímco tuhé zúžení maximalizuje stabilitu a reaktivnost.
  • Technologie rukojeti X-Flow je vyspělá technologie lisování, která umožňuje zaplnění všech dutin a odstranění nadbytečné pryskyřice, čímž se zvyšuje kvalita, pevnost a odolnost rukojeti a zároveň snižuje celková hmotnost hole.
  • Čepel je extra tuhá a přitom odlehčená s taktilním povrchem pro maximální cit i kontrolu a s vyztuženou patkou a špičkou pro nevídanou odolnost.
  • Tkané uhlíkové vlákno na čepeli a rukojeti zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost těchto částí.

 

Kvalitní a žádaný výrobek Hokejka CCM SuperTacks AS2 SR, Senior, 95, R, P29 od společnosti se zárukou kvality CCM pohodlně nakoupíte tady teď za výborné peníze! Výhodně za skvělou cenu 5 627 Kč.