Hokejka Sher-Wood Code IV SR, Senior, 85, R, PP92

Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce... více informací »
Hokejka Sher-Wood Code IV SR
Značka: Sher-Wood
4 899 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce...

Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce Sher-wood. Jedná se o hokejku s MID/LOW Hybrid kick pointem určenou pro náročné profesionální hokejisty.

Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce Sher-wood. Jedná se o hokejku s MID/LOW Hybrid kick pointem určenou pro náročné profesionální hokejisty.

Hokejka Sher-wood Code IV je lehká, pevná a odolná profesionální hokejka. Shaft s gripem je zaoblený, takže padne skvěle do ruky. Čepel VRF4 ze vstřikované pěny skvěle redukuje vibrace. Vrstvy karbonových vláken BlackLine jsou strategicky umístěné, a tak je hokejka v nejexponovanějších místech dokonale pevná, aniž by se zvedla její váha. Hůl je tak vysoce odolná a zároveň perfektně lehká. Váha seniorské varianty hole je pouhých 420g!


Zcela unikátní produkt máte možnost získat v pohodě tu na webu ve známé rubrice kompozitové hokejky. Mrkněte na další zboží z této oblíbené sekce za výborné peníze!

Nejprodávanější produkt Hokejka Sher-Wood Code IV SR, Senior, 85, R, PP92 od značky se zárukou kvality Sher-Wood jednoduše naleznete v naší aktuální nabídce napořád výhodně! Nyní pořídíte za 4 899 Kč.