True Hokejka True SBP A6.0 SR, Senior, 85, L, TC2

True Hokejka True SBP A6.0 SR, Senior, Hokejka True SBP A6.0 je nejpevnější holí ze všech holí True pro rok 2018. Díky nové technologii BRT+ je hůl... více informací »
True Hokejka True SBP A6.0
Značka: True
4 599 Kč
DO OBCHODU
True Hokejka True SBP A6.0 SR, Senior, Hokejka True SBP A6.0 je nejpevnější holí ze všech holí True pro rok 2018. Díky nové technologii BRT+ je hůl...

True Hokejka True SBP A6.0 SR, Senior,

Hokejka True SBP A6.0 je nejpevnější holí ze všech holí True pro rok 2018. Díky nové technologii BRT+ je hůl velmi lehká a její váha je rozdělená do celé hole, díky tomu je skvěle vyvážena.

Ani u hokejek nemusí lehčí nutně znamenat lepší – tímto se řídí vývojáři značky True. Znamená to, že se zaměřili spíše pro pocit lehkosti při hře, než lehkost jako takovou. Tím, že je váha perfektně rozprostřena po celé holi, je pocit dokonalý. Skvěle vyvážená hůl totiž vytváří pocit lehkosti. Hůl je zároveň odolnější a lze s ní snáze prudce vystřelit.

True SBP A6.0 byla vyrobena pro elitní hráče NHL a pro všechny, kteří požadují bezkonkurenční výkon, rovnováhu a sílu.

Kickpoint je od středu dolů (mid to low).

Shaft je díky 25 vrstvám jednosměrných uhlíkových vláken velice odolný a díky nejvyšším technologiím a zaobleným hranám velmi příjemný do ruky.

Lehce matný grip.

Váha: 415 gramů

Tvrdost 85

Tento designový produkt True Hokejka True SBP A6.0 SR, Senior, 85, L, TC2 od známého dodavatele True můžete dostat zrovna dnes za mimořádně nízkou cenu! Momentálně v akci za 4 599 Kč.