Winnwell Trenérská tabule Winnwell, 80x110cm

Winnwell Trenérská tabule Winnwell, Velká tabule pro trenéry Winnwell o rozměrech 80 x 60 cm. Taktická tabule určená pro nákresy tréninkových a... více informací »
Winnwell Trenérská tabule Winnwell
Značka: Winnwell
1 749 Kč
DO OBCHODU
Winnwell Trenérská tabule Winnwell, Velká tabule pro trenéry Winnwell o rozměrech 80 x 60 cm. Taktická tabule určená pro nákresy tréninkových a...

Winnwell Trenérská tabule Winnwell,

Velká tabule pro trenéry Winnwell o rozměrech 80 x 60 cm. Taktická tabule určená pro nákresy tréninkových a herních situací. Ideální pomůcky pro každého hokejového trenéra.

Velká tabule pro trenéry Winnwell o rozměrech 80 x 60 cm. Taktická tabule určená pro nákresy tréninkových a herních situací. Ideální pomůcky pro každého hokejového trenéra. Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem!

Velikost 80x110cm

Nejprodávanější kousek Winnwell Trenérská tabule Winnwell, 80x110cm od výrobce s dlouholetou historií Winnwell jednoduše můžete najít právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze. Produkt momentálně prodáváme za 1 749 Kč.