Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 SR, Senior, 77, P28, L

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o... více informací »
Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 SR
Značka: Bauer
3 899 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o...

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o perfektní kousek.

Hokejka Bauer Nexus E4 nepatří v hirearchii řady Nexus nejvýše, ale už při prvním kontaktu s hokejku ucítíš, že se jedná o perfektní kousek.

Nová technologie ER Spine – pětihranná hůl – zvýší pocit komfortu a citu.

Hmotnost hole by měla být okolo 425 gramů. Kick point zůstává věrný Nexus, tedy střední.

Technologie HP-Mold vytváří skutečný pocit z jednodílné hole, který zlepšuje celkovou hratelnost.

MaxBalance pak snižuje hmotnost čepele při zachování odolnosti, což pomáhá zlepšit celkovou rovnováhu.

Konstrukce 15K nabízí pevnost a kvalitní uhlíková vlákna lehkost a odolnost.


Tento kvalitní a žádaný produkt lze koupit přímo tady na webu v sekci kompozitové hokejky. Připravili jsme zlevněné kousky ve zmíněné rubrice za super cenu! To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky Bauer. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Bauer dlouhodobě vyrábí prvotřídní produkty za skutečně nížkou cenu! Přesvědčte se sami!

Akční výrobek Hokejka Bauer Nexus E4 Grip S22 SR, Senior, 77, P28, L od této skvělé značky Bauer k dostání právě nyní v bezva akci. Ceny od 3 899 Kč.