Hokej MB - výbava pro lední hokej

Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 Pro SR, Senior, 70, L, P29

Oblíbený a akční produkt Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 Pro SR, Senior, 70, L, P29 od našeho známého výrobce CCM máte možnost dostat právě teď v nabídce za outletovou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 7 780 Kč.
EAN: 191520344153
Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 Pro SR
Ověřit dostupnost
Značka: CCM
7 780
Popis produktu

Hokejku CCM Ribcor Trigger 6 Pro ocenění všichni profesionální a výkonnostní hráči, kteří zakončují z bezprostřední blízkosti v přebrankovém prostoru. Tomu hraje do karet už standardní nízký kick point v dolní části shaftu hole. Je celkově měkčí oproti předchozím generacím z produktové řady Ribcor.

Hokejku CCM Ribcor Trigger 6 Pro ocení všichni profesionální a výkonnostní hráči, kteří zakončují z bezprostřední blízkosti v přebrankovém prostoru. Tomu hraje do karet už standardní nízký kick point v dolní části shaftu hole. Je celkově měkčí oproti předchozím generacím z produktové řady Ribcor. Stále tedy platí, že padne do ruky především technickým hráčům, kteří se rádi mazlí s pukem. Hokejka využívá technologii Skeleton+ a technologii nanášení uhlíkových vrstev. Tím se opět rapidně snižuje váha hole. Ergonomický tvar shaftu s protiskluzovou vrstvou pak zajistí bezproblémové ovládání. Ribcor Trigger 6 Pro nabízíme od juniorských flexů 40 až po nejtvrdší seniorský flex 95 a v klasických záhybech 28 a 29.