Brusle G. Vapor X2.7 Yth

Brusle G. Vapor X2.7 Brankářské brusle Vapor X2.7 kategorie Youth jsou tou nejlepší možnou volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní brusle pro... více informací »
Brusle G. Vapor X2.7
Značka: Bauer
2 399 Kč
DO OBCHODU
Brusle G. Vapor X2.7 Brankářské brusle Vapor X2.7 kategorie Youth jsou tou nejlepší možnou volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní brusle pro...

Brusle G. Vapor X2.7

Brankářské brusle Vapor X2.7 kategorie Youth jsou tou nejlepší možnou volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní brusle pro svého malého brankáře, které mu pomůžou dále se zdokonalovat v chytání. Tyto brusle se vyznačují třemi klíčovými technologiemi. Je to zcela nový injektovaný skelet, nový střih VAPOR FIT, který poskytuje větší zahloubení nohy v brusli a lepší obepnutí v horní části boty. Další novinkou je nová ocel LS 1G +. Je o 4 milimetry vyšší než nůž u předešlého modelu. Jak už je zvykem, tak i tyto brusle jsou bez tradičního ochranného skeletu, tedy jsou lehčí a umožní brankáři dostat do lepšího úhlu pro odraz při zákroku. Podrážka brusle je tvořena lehkým tvrzeným plastem TPU. Brusle jsou nabízeny i ve verzi senior.

Oblíbený kousek Brusle G. Vapor X2.7 Yth od značky se skvělou pověstí Bauer jde získat momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní pořídíte za 2 399 Kč.