Hokejka CCM JetSpeed 475 SR, Senior, 85, R, P29

Hokejka CCM JetSpeed 475 SR -  je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě . Hokejka CCM JetSpeed... více informací »
Hokejka CCM JetSpeed 475 SR
Značka: CCM
4 501 Kč
DO OBCHODU
Hokejka CCM JetSpeed 475 SR -  je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě . Hokejka CCM JetSpeed...

Hokejka CCM JetSpeed 475 SR –  je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě .

Hokejka CCM JetSpeed 475 SR –  je poloprofesionální model hokejky, kterou využívají hráči po celém světě .

Popis:

  • Technologie CARBON MATRIX s taktilním povrchem na čepeli vyvinula hokejku z lehkého tkaného uhlíkového vlákna pro výjimečný výkon, pevnost a odolnost čepele.
  • Hybridní bod ohybu vytváří kloubový efekt, který při odpalu umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti.
  • Lehká čepel JS3 s jádrem s tlumicí technologií a taktilním povrchem je navržená tak, aby vám poskytovala lepší cit při práci s pukem.
  • Tvar rukojeti R-GEOMETRIE, který nabízí aerodynamický tvar se zaoblenými rohy a konkávními boky získává na stále větší oblibě.
  • Geometrie navržená specificky pro velikost rukou mladších hráčů se vyznačuje zaoblenými hranami a konkávními boky pro větší pohodlí a lepší ovládání hole.
  • Hokejka nabízí vysoký výkon a mimořádné pohodlí.

 

Technologie CARBON MATRIX s taktilním povrchem na čepeli vyvinula hokejku z lehkého tkaného uhlíkového vlákna pro výjimečný výkon, pevnost a odolnost čepele. Hybridní bod ohybu vytváří kloubový efekt, který při odpalu umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti. Lehká čepel JS3 s jádrem s tlumicí technologií a taktilním povrchem je navržená tak, aby vám poskytovala lepší cit při práci s pukem. Tvar rukojeti R-GEOMETRIE. Aerodynamický tvar se zaoblenými rohy a konkávními boky získává na stále větší oblibě. Nabízí vysoký výkon a mimořádné pohodlí.

To vše dělá z hokejky CCM Jetspeed FT475 hokejku, kterou vezmete do ruky jednou, a už ji nebudete chtít dát pryč!*

*pokud nepřesedláte na vyšší model

Žádaný produkt jde pořídit bez problémů tu v sekci kompozitové hokejky! Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této kategorie za rozumné peníze! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky CCM. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Hokejka CCM JetSpeed 475 SR, Senior, 85, R, P29 od dodavatele se skvělou pověstí CCM můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Nyní za 4 501 Kč.