Hokejka Bauer NSX Jr 40

Hokejka Bauer NSX Jr Juniorská hokejka v tvrdosti 40. Výška: 132 cm Bod ohybu: Střední Materiál shaftu a čepele: UD Carbon Konstrukce čepele:... více informací »
Hokejka Bauer NSX Jr
Značka: Bauer
989 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Bauer NSX Jr Juniorská hokejka v tvrdosti 40. Výška: 132 cm Bod ohybu: Střední Materiál shaftu a čepele: UD Carbon Konstrukce čepele:...

Hokejka Bauer NSX Jr

Juniorská hokejka v tvrdosti 40. Výška: 132 cm Bod ohybu: Střední Materiál shaftu a čepele: UD Carbon Konstrukce čepele: BridgeCore Technology pro zvýšenou odolnost Hokejka z řady NSX byla navržena jako základní model z celé řady Bauer a ve srovnatelné cenové úrovni patří mezi nejlepší na trhu a to v poměru cena / vyváženost / výdrž. Tedy parametry, které jsou pro každého hráče a jeho rodiče velmi důležité. Řada NSX je aktuálně jediným zástupcem segmentu „základní výstroje“ v nabídce Bauer a díky tomu vám můžeme nabídnout maximální možnou kvalitu a výkonnost za velmi příznivou cenu.

Tento zlevněný produkt Hokejka Bauer NSX Jr 40 od našeho předního výrobce Bauer snadno můžete sehnat zde teď právě za akční cenu! Právě teď za cenu 989 Kč.