Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT, Intermediate, L

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X... více informací »
Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT
Značka: Bauer
4 099 Kč
DO OBCHODU
Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče. Ramena Bauer Vapor 3X...

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT jsou novinkou pro sezónu 2022/23 od značky BAUER pro výkonnostní hráče.

Novinky u tohoto modelu je ochrana ramen pomocí AEROLITE 2.0, která má menší hmotnost a disponuje posuvným páskem ,díky kterému se dají ramena upravit tak aby perfekně seděla. Další novinkou je protekce zad a hrudníku díky vestě FLEXAPRENE , která je měkká, komfortní a skvěle prodyšná a přesto poskytuje maximalní ochranu. Hrudní koš chrání technoligie HYPERLITE HD protekce vymodelovaná HD pěnou. Páteř a kliční kosti chráněny vytvarovanými chrániči. Biceps ochraní díky jednodílné konstrukci z PE materiálu a je možno chránič přizpůsobit tak aby skvěle seděl. Podšívka je THERMOMAX+ která je skvěle prodyšná a výborně schne a navíc poskytuje maximální pohodlí.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Tento designový produkt máte možnost najít právě nyní tady u nás ve známé kategorii ramena. Nyní můžete koupit ostatní zboží ve zmíněné rubrice ve výhodné akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Mrkněte také na další vybrané produkty od dodavatele Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato vyjímečná značka Bauer vám poskytuje velmi kvalitní výrobky. za parádní cenu! Nakupujte výhoděn u nás.

Tento skvělý kousek Ramena Bauer Vapor 3X Pro S22 INT, Intermediate, L od značky s dlouholetou tradicí Bauer jednoduše pořídíte momentálně na webu až neuvěřitelně levně! Nyní získáte od 4 099 Kč.