Brusle Supreme 3S Sr

Brusle Supreme 3S Sr Brusle Supreme 3S jsou nabízeny v našem novém Performance fit číslování a jsou určeny pro zkušené hráče, kteří chtějí... více informací »
Brusle Supreme 3S Sr
Značka: Bauer
8 799 Kč
DO OBCHODU
Brusle Supreme 3S Sr Brusle Supreme 3S jsou nabízeny v našem novém Performance fit číslování a jsou určeny pro zkušené hráče, kteří chtějí...

Brusle Supreme 3S Sr

Brusle Supreme 3S jsou nabízeny v našem novém Performance fit číslování a jsou určeny pro zkušené hráče, kteří chtějí komfortní brusle. Díky 3D tvarovanému skeletu z kompozitu Flex je brusle lehká a lehce se napne. V kombinaci s podrážkou Pro TPU poskytuje hráči vyšší tuhost ve spodní části brusle, pro vyšší rychlost při přímočarém bruslení. Nový Power střih brusle více obepíná nohu, díky tomu má hráč lepší stabilitu a může se lépe opřít do odrazu. Plstěný jazyk o tloušťce 48oz s integrovaným chráničem nártu z vstřikovaného plastu komprimuje a uvolňuje energii a poskytuje tak lepší napnutí směrem dopředu a pohodlně chrání před zařezáváním tkaniček. Brusle se vyznačují vysoce kvalitními noži z nerezové oceli LS PLUS, které jsou vyšší a mají profil Bauer's Power Profile, který pomáhá hráči zvýšit rychlost a mít agresivnější odraz. Flex 70 nabízí hráči vysokou úroveň podpory a stability. Pro menší velikost bruslí navštivte kategorii intermediate nebo junior.

Velmi prodávaný výrobek Brusle Supreme 3S Sr od známé značky Bauer můžete nakoupit v naší online nabídce za parádní cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 8 799 Kč.