Brusle G. 3S Int

Brusle G. 3S Int Brusle 3S kategorie Intermediate mohou skvěle posloužit mládežnickému výkonnostnímu brankáři, který se poohlíží po prvních... více informací »
Brusle G. 3S Int
Značka: Bauer
3 899 Kč
DO OBCHODU
Brusle G. 3S Int Brusle 3S kategorie Intermediate mohou skvěle posloužit mládežnickému výkonnostnímu brankáři, který se poohlíží po prvních...

Brusle G. 3S Int

Brusle 3S kategorie Intermediate mohou skvěle posloužit mládežnickému výkonnostnímu brankáři, který se poohlíží po prvních bruslích mimo juniorskou kategorii a odiče se poohliží po modelu se skvělým poměrem cena/výkon. Oproti předešlému modelu najdeme na této brusli tzv. Supreme fit, tedy celkově vyšší brusle především v hloubce paty. Díky tomu brusle lépe obepne nohu a tím brankář získá větší stabilitu nejenom při samotném bruslení ale i během přesouvání v rozkleku. Skelet brusle je vyroben z tkaného kompozitu Flex comp, který umožní brankáři dostat se více do předklonu v brankářském postoji. Plochý horní lem brusle a asymetrická špička zaručí skvělé vlastnosti při přesouvání brankáře v rozkleku. Na této kartě nabízíme seniorské velikosti pro menší brusle klikněte na kategorii Junior naopak pro větší klikněte na kategorii Senior.

Levný produkt Brusle G. 3S Int od známé společnosti Bauer jde koupit zrovna dneska extra výhodně! Ceny od 3 899 Kč.