Hokejka Nexus 3N Int 55

Hokejka Nexus 3N Int Hokejka Nexus 3N kategorie Intermediate v tvrdosti 55. Heslo pro tento model? Špičková hokejka za velmi přívětivou cenu!I na tomto... více informací »
Hokejka Nexus 3N Int
Značka: Bauer
3 299 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Nexus 3N Int Hokejka Nexus 3N kategorie Intermediate v tvrdosti 55. Heslo pro tento model? Špičková hokejka za velmi přívětivou cenu!I na tomto...

Hokejka Nexus 3N Int

Hokejka Nexus 3N kategorie Intermediate v tvrdosti 55. Heslo pro tento model? Špičková hokejka za velmi přívětivou cenu!I na tomto modelu najdeme naší skvělou novinku ER Spine technologii, která pro zlepšení výkonnosti využívá pětihranný shaft. Díky změně geometrie shaftu jsme mohli odstranit přebytečné vrstvy uhlíkových vláken v klíčových částech, kde se hokejka prohýbá a tím tak ještě více zvýraznit bod středního ohybu, který je typický pro Nexus. Výhody, které to přinese výkonnosti hokejky jsou dechberoucí: Redukce váhy, rychlejší přenos energie do čepele, snadnější propružení hokejky do střely. Jedná o nejlehčí hokejku na trhu v této cenové úrovni. Mezi další technologie na hokejce, které napomáhají hráči k lepším výkonům patří napojení čepele HP mold, které poskytuje pocit při hře jako u jednodílné konstrukce a na závěr MaxBalance konstrukce, redukuje váhu, zvyšuje odolnost a vylepšuje balanc čepele. Podívejte se na další nové modely Nexus v této tvrdosti.

Kvalitní a žádaný produkt Hokejka Nexus 3N Int 55 od dodavatele s dlouholetou historií Bauer jednoduše seženete ještě dnes za výhodnou cenu. Momentálně v akci za 3 299 Kč.