Betony Bauer GSX S20 SR, červená, Senior, 34+1″, M

Betony GSX je základním modelem značky Bauer. Betony Bauer GSX  SR je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o nich... více informací »
Betony Bauer GSX S20 SR
Značka: Bauer
15 599 Kč
DO OBCHODU
Betony GSX je základním modelem značky Bauer. Betony Bauer GSX  SR je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o nich...

Betony GSX je základním modelem značky Bauer.

Betony Bauer GSX  SR je základním modelem značky Bauer.

Bylo by škoda o nich uvažovat pouze jako o betonech pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové hladině o nejlepší betony na trhu! Díky stylu provedení a použitým materiálům je skvělou volbou pro brankáře, který poptává první betony v seniorské velikosti.

Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o flex betonů Vapor a tvar betonů Supreme.  

Najdeme zde TUNE FIT jednoduchý systém zapínání a Butterfly Assist poltštář, který poskytuje extra oporu pro nohu při rozkleku. V neposlední řadě na betonech najdeme 115° spodní zlom, který umožnuje díky flexi větší rozsah pohybu.

Tento vynikající výrobek Betony Bauer GSX S20 můžete nakoupit bez problémů na stránkách v oblíbené rubrice betony. Nyní si můžete koupit oblíbené produkty ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od dodavatele Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nejprodávanější kus Betony Bauer GSX S20 SR, červená, Senior, 34+1", M od známé společnosti Bauer můžete najít ještě dnes výhodně. Výhodně za 15 599 Kč.