Brankářské brusle Bauer Supreme 3S S20 JR, Junior, 3.0, 36, EE

Brankářské brusle Bauer Supreme 3S z kolekce 2020/2021 jsou určené amatérským gólmanům, jenž si potrpí na nízkou... více informací »
Brankářské brusle Bauer Supreme 3S S20 JR
Značka: Bauer
5 449 Kč
DO OBCHODU
Brankářské brusle Bauer Supreme 3S z kolekce 2020/2021 jsou určené amatérským gólmanům, jenž si potrpí na nízkou...

Brankářské brusle Bauer Supreme 3S z kolekce 2020/2021 jsou určené amatérským gólmanům, jenž si potrpí na nízkou váhu a kvalitní provedení za rozumnou cenu.

Brankářské brusle Bauer Supreme 3S z kolekce 2020/2021 jsou určené amatérským gólmanům, jenž si potrpí na nízkou váhu a kvalitní provedení za rozumnou cenu.

Popis:

  • Vnitřní výstelka je vyrobena z Hydrophobic mikrovlákna, má antibakteriální úpravu, která brání zápachu a dokonale odvádí pot.
  • Komfortní polstrování z paměťové pěny v oblasti kotníků.
  • Podrážka brusle je z odolného a lehkého materiálu TPU. Výhodou tohoto materiálu je oproti TPR je větší odolnost a pevnost při nižší váze. 
  • Holdery VERTEXX EDGE jsou navrženy tak, aby poskytovaly co největší úhel záběru.Celková výška bruslí se s těmito holdery zvýší o 5mm. Holdery skvěle přenášejí energii brankáře k nožům a umožní mu tak rychlé změny pohybu. Díky mechanismu Edge se navíc snadno a rychle mění.
  • Tlustý a pružný plstěný jazyk brání zakousnutí tkaniček a nijak neomezuje v pohybu a zároveň skvěle chrání .
  • Nový nůž z nerezové oceli LS 1G+ je speciálně vytvořen pro rychlý a jistý pohyb v brankovišti. O 4 mm vyšší nůž přináší lepší stabilitu a odraz.

Brusle je tepelně tvarovatelná, proto si ji můžete přizpůsobit vlastnímu chodidlu přesně tak, aby vám dokonale padla.

Detail:

  • Anatomicky tvarovaná bota skvěle obemkne chodidlo, brusle je vhodná pro gólmany s vysokým nártem a ideální pro silový styl bruslení.
  • Konstrukce z tepelně tvarovatelného kompozitu pro nízkou váhu a vysokou odolnost.
  • Vyměnitelné nože z nerezové oceli zajistí dlouhou životnost a efektivní bruslení.
  • Brusle Bauer Supreme se vyznačují anatomicky tvarovanou konstrukcí, která dokonale obepne chodidlo. Je ideální volbou pro hráče s vysokým nártema jsou vhodné pro silový styl bruslení s delšími odrazy.

 

Super produkt je k získání jednoduše u nás v rubrice brankářské brusle! Podívejte se na akční produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze! Oblíbený výrobce Bauer svým zákazníkům dodává špičkové zboží. za mimořádně nízké ceny. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. U nás najdete více kousků značky Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento akční a ve slevě kousek Brankářské brusle Bauer Supreme 3S S20 JR, Junior, 3.0, 36, EE od značky se zárukou kvality Bauer lze nakoupit nyní za outletovou cenu! Nabídka od 5 449 Kč.