Hokejka Vapor 2X TEAM Sr 70

Hokejka Vapor 2X TEAM Seniorská hokejka Vapor 2X TEAM v tvrdosti 70 o výšce 152 cm a váze 435 gramů. Tato hokejka je skvělou volbou pro hokejisty,... více informací »
Hokejka Vapor 2X TEAM Sr
Značka: Bauer
2 629 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Vapor 2X TEAM Seniorská hokejka Vapor 2X TEAM v tvrdosti 70 o výšce 152 cm a váze 435 gramů. Tato hokejka je skvělou volbou pro hokejisty,...

Hokejka Vapor 2X TEAM

Seniorská hokejka Vapor 2X TEAM v tvrdosti 70 o výšce 152 cm a váze 435 gramů. Tato hokejka je skvělou volbou pro hokejisty, kteří hledají elitní hůl za příznivou cenu a na ledě traví až 6 hodin týdně. Tato tvrdost v kombinaci s výškou hokejky je ideální přechodová varianta mezi kategorií intermediate a senior. Tento model nabízí oproti konkurenci v této cenové relaci bezkonkurenčně nízkou váhu a technologie, které zajistí že vystřelíš co nejrychleji je to možné. XE TAPER technologie je speciální patentovaný tvar shaftu, který Bauer získal do svého portfolia díky akvizici legendární značky hokejek Easton a ještě ho o něco vylepšil. Tvar krčku hokejky má unikátní tvar elipsy, který nenajdete na žádné jiné hokejce konkurenčních značek. Tato unikátní konstrukce přináší hlavní benefity a to nízkou váhu hokejky, větší flexibilitu bodu ohybu tedy větší prohnutí hokejky, díky čemuž hokejka rychleji vystřelí, a torzní stabilitu což znamená, že hokejka se při střele „nekroutí“, tedy je stabilní. MaxBalance technologie čepele přináší zesílení v oblasti obvodu/hran a díky tomu je čepel odolnější, lehčí a má lepší balanc. Čepel hokejky je připevněna k shaftu pomocí technologie HP MOLD, která hráči přináší pocit jako by hrál s hokejkou, která je vyrobena z jednoho kusu, tedy přenos energie z rukou do čepele respektive střely je „hladký“.

Akční produkt Hokejka Vapor 2X TEAM Sr 70 od našeho výrobce Bauer máte možnost nakoupit právě za outletovou cenu. Nyní pořídíte jen za 2 629 Kč.