RenFrew Páska RenFrew Pink, růžová, 25mx24mm

RenFrew Páska RenFrew Pink, růžová, Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL.... více informací »
RenFrew Páska RenFrew Pink
Značka: RenFrew
139 Kč
DO OBCHODU
RenFrew Páska RenFrew Pink, růžová, Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL....

RenFrew Páska RenFrew Pink, růžová,

Nejpoužívanější hokejová páska na omotání hokejky. Pevná páska Renfrew, kterou používají kluby v NHL. Kvalitní izolace na hokejku s velmi dobrou výdrží. Rozměry 24mm x 25m.

Růžová hokejová páska s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

Barva Růžová

Designový kousek RenFrew Páska RenFrew Pink, růžová, 25mx24mm od spolehlivé značky RenFrew máte možnost nakoupit zrovna dneska v akci! V současnosti pořídíte za cenu 139 Kč.