RenFrew Páska RenFrew Skull and Crossbones, lebky, 25mx24mm

RenFrew Páska RenFrew Skull Nejseš obávaným střelcem? Zaměř se na design a nažeň strach soupeři alespoň s drsně vypadající páskou na hokejku!... více informací »
RenFrew Páska RenFrew Skull and Crossbones
Značka: RenFrew
169 Kč
DO OBCHODU
RenFrew Páska RenFrew Skull Nejseš obávaným střelcem? Zaměř se na design a nažeň strach soupeři alespoň s drsně vypadající páskou na hokejku!...

RenFrew Páska RenFrew Skull

Nejseš obávaným střelcem? Zaměř se na design a nažeň strach soupeři alespoň s drsně vypadající páskou na hokejku!

Hokejová páska se vzorem lebek a skřížených kostí s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

Barva Lebky

Oblíbený produkt RenFrew Páska RenFrew Skull and Crossbones, lebky, 25mx24mm od kvalitní značky RenFrew pohodlně dostanete online opravdu výhodně! Cenově vychází na 169 Kč.