Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 0 YTH, Dětská, 20, R, PP28

Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 0 YTH, Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich... více informací »
Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 0 YTH
Značka: Sher-Wood
819 Kč
DO OBCHODU
Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 0 YTH, Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich...

Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 0 YTH,

Hokejky Sher-wood Playrite jsou speciálně určené pro dětské kategorie, čemuž jsou i přizpůsobené jejich parametry a ceny.

Značka Sher-wood připravila pro sezónu 2019/20 novinku v podobě řady Playrite. Hole přizpůsobené zejména dětem a naplno tak rozvíjejí jejich schopnosti. Hokejky Playrite jsou dokonale pružné, lehké a především odolné.Velkou výhodou hokejek Playrite je jejich nepogripovaný povrch, což je u dětí důležité, jelikož se naučí držet hokejku v místech, kde je to potřeba a nebudou tak hokejku držet stále ve stejném místě.  Speciální technologie Spear Shaft v oblasti čepele a krčku hole dodává hokejce dokonalý cit. Hokejky Playrite jsou tak dokonalou volbou pro všechny mladé hokejisty.

Tvrdost 20

Oblíbený a kvalitní kousek Sher-Wood Hokejka Sher-wood Playrite 0 YTH, Dětská, 20, R, PP28 od výrobce s dobrým jménem Sher-Wood pohodlně seženete u nás nyní za nejnižší cenu! Aktuálně za 819 Kč.