Kolečkové brusle Powerslide Next Brown 125 Trinity, 3x, 125, 38-39

Kolečkové brusle Powerslide Next Brown 125 Trinity tyto brusle mají klasický nadčasový vzhled, jsou dokonalou kombinací výkonu a... více informací »
Kolečkové brusle Powerslide Next
Značka: Powerslide
7 829 Kč
DO OBCHODU
Kolečkové brusle Powerslide Next Brown 125 Trinity tyto brusle mají klasický nadčasový vzhled, jsou dokonalou kombinací výkonu a...

Kolečkové brusle Powerslide Next Brown 125 Trinity tyto brusle mají klasický nadčasový vzhled, jsou dokonalou kombinací výkonu a pohodlí, mají vyšší těžiště, dobrou ovladatelnost a zvládají jízdu i na horším povrchu.

Kolečkové brusle Powerslide Next Brown 125 Trinity tyto brusle mají klasický nadčasový vzhled, jsou dokonalou kombinací výkonu a pohodlí, mají vyšší těžiště, dobrou ovladatelnost a zvládají jízdu i na horším povrchu.

 

Kotva tabulky velikostí

 

 

 

Popis:

  • Tento model je vybaven pevným litým rámem z hliníku, extra kvalitními kolečky Undercover o průměru 125mm s tvrdostí 86a a ložisky WCD Freespin Abec 9. Jedná se o největší velikost koleček z kategorie friskate.
  • Skelet brusle je již klasicky vyroben s přídavkem sklolaminátu, který dodává bruslím vyšší pevnost a zachovává nízkou hmotnost. V přední, boční i zadní části boty jsou nově přidány otvory pro odvětrávání.
  • Uchycení cuffu (kloubu v oblasti kotníku). Díky asymetrickým vložkám se závitem lze cuff z obou stran umístit do dvou různých výšek a to i nezávisle na výšce uchycení na druhé straně brusle. Tyto možnosti mohu pomoci např.proti propadávání kotníku.
  • Pod patou je umístěná gumová stélka, která pomáhá tlumit každý otřes.
  • Vnitřní botička (liner) je nejvyšší možné kvality. Její špička je z pružného neoprénu a přizpůsobí se noze. Anatomicky tvarovaná výstelka je vyrobena z paměťové pěny, která reaguje na zvýšenou lidskou teplotu při sportu a dotvaruje se přímo na nohu majitele.
  • Očka pro zavazování jsou nově vedena až pod horní přezku a díky možnosti provléknutí tkaniček i skrz očka lineru vzniká několik různých možností zavázání bruslí. Páková přezka přes nárt a klasická nad kotníkem zajistí spolehlivý systém zapínání bruslí.
  • Skvělý systém Trinity je zde úplně poprvé použit na skeletové brusli. Rám je uchycen místo dvěma klasickými rovnou, třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). To umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace způsobené jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou.
  • Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu.
  • Brusle je možné osadit klasickou nastavitelnou Powerslide HABS brzdou, která však není součástí balení.

v oblíbené kategorii fitness! Prozkoumejte ještě další kousky ve zmiňované kategorii za výborné peníze.

Diskontní produkt Kolečkové brusle Powerslide Next Brown 125 Trinity, 3x, 125, 38-39 od kvalitní společnosti Powerslide jde nakoupit právě nyní na našich stránkách za super cenu! Nyní pořídíte jen za 7 829 Kč.