Brankářské brusle Bauer Supreme 3S S20 JR, Junior, 1.0, 33.5, EE

Brankářské brusle Bauer Supreme 3S z kolekce 2020/2021 jsou určené amatérským gólmanům, jenž si potrpí na nízkou... více informací »
Brankářské brusle Bauer Supreme
Značka: Bauer
5 449 Kč
DO OBCHODU
Brankářské brusle Bauer Supreme 3S z kolekce 2020/2021 jsou určené amatérským gólmanům, jenž si potrpí na nízkou...

Brankářské brusle Bauer Supreme 3S z kolekce 2020/2021 jsou určené amatérským gólmanům, jenž si potrpí na nízkou váhu a kvalitní provedení za rozumnou cenu.

Brankářské brusle Bauer Supreme 3S z kolekce 2020/2021 jsou určené amatérským gólmanům, jenž si potrpí na nízkou váhu a kvalitní provedení za rozumnou cenu.

Popis:

  • Vnitřní výstelka je vyrobena z Hydrophobic mikrovlákna, má antibakteriální úpravu, která brání zápachu a dokonale odvádí pot.
  • Komfortní polstrování z paměťové pěny v oblasti kotníků.
  • Podrážka brusle je z odolného a lehkého materiálu TPU. Výhodou tohoto materiálu je oproti TPR je větší odolnost a pevnost při nižší váze. 
  • Holdery VERTEXX EDGE jsou navrženy tak, aby poskytovaly co největší úhel záběru.Celková výška bruslí se s těmito holdery zvýší o 5mm. Holdery skvěle přenášejí energii brankáře k nožům a umožní mu tak rychlé změny pohybu. Díky mechanismu Edge se navíc snadno a rychle mění.
  • Tlustý a pružný plstěný jazyk brání zakousnutí tkaniček a nijak neomezuje v pohybu a zároveň skvěle chrání .
  • Nový nůž z nerezové oceli LS 1G+ je speciálně vytvořen pro rychlý a jistý pohyb v brankovišti. O 4 mm vyšší nůž přináší lepší stabilitu a odraz.

Brusle je tepelně tvarovatelná, proto si ji můžete přizpůsobit vlastnímu chodidlu přesně tak, aby vám dokonale padla.

Detail:

  • Anatomicky tvarovaná bota skvěle obemkne chodidlo, brusle je vhodná pro gólmany s vysokým nártem a ideální pro silový styl bruslení.
  • Konstrukce z tepelně tvarovatelného kompozitu pro nízkou váhu a vysokou odolnost.
  • Vyměnitelné nože z nerezové oceli zajistí dlouhou životnost a efektivní bruslení.
  • Brusle Bauer Supreme se vyznačují anatomicky tvarovanou konstrukcí, která dokonale obepne chodidlo. Je ideální volbou pro hráče s vysokým nártema jsou vhodné pro silový styl bruslení s delšími odrazy.

 

Hodně oblíbený produkt Brankářské brusle Bauer Supreme 3S S20 JR, Junior, 1.0, 33.5, dostanete snadno tady na našich stránkách v kategorii brankářské brusle. Připravili jsme parádní kusy ze zmíněné sekce za výborné peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další zboží značky Bauer. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Bauer pro vás vyrábí vynikající zboží za překvapivě výhodnou cenu. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Velmi prodávaný produkt Brankářské brusle Bauer Supreme 3S S20 JR, Junior, 1.0, 33.5, EE od známého dodavatele Bauer máte možnost dostat momentálně na webu za báječnou cenu. Nyní lze objednat jen za 5 449 Kč.